Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!
0
(0)

d0b0d182d0bbd0b5d182d0b8d0bad0be d0bcd0b0d0b4d180d0b8d0b4 d0b3d180d0bed0bcd0b8 d0b2 d0bbd0b0 d0bbd0b8d0b3d0b0 d181d183d0b0d180d0b5d0b7

Атлетико Мадрид излезе на първо място във временното класиране на Ла Лига след победа с 4:0 над Кадис. "Дюшекчиите" са с равен брой точки с Реал Сосиедад – по 17, но имат по-добра голова разлика. Два гола за победата Жоао Феликс (8, 90), по едно попадение добавиха Маркос Йоренте (22) и Луис Суарес (51). Кадис пристигна на "Уанда Метрополитано" след 4 победи при гостуванията си, при това без допуснат гол, но този път не показа играта, с която спечели срещу Реал Мадрид. Атлетико М поведе още в 8-ата минута чрез Жоао Феликс, който се разписа със съдействието и на вратаря на Кадис Жеремиас Ледесма, който излезе неразчетено и изпусна топката. Маркос Йоренте се ориентира бързо и подаде към Жоао Феликс, който с глава откри резултата. Йоренте удвои в 22-ата минута, след като отне топката от бранител на Кадис в наказателното поле и шутира в близкия ъгъл за 2:0. През втората част Атлетико вкара още два безответни гола. В 51-ата минута Луис Суарес беше изведен от Жоао Феликс на добра позиция и прати топката в мрежата. В последната минута Анхел Корея пусна към Жоао Феликс, който овладя топката на гърди и с безпощаден шут оформи крайното 4:0.

Източник fakti.bg / Уведомете за фалшива новина

Как ще оцените статията?

Кликнете на звездичката, за да оцените

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

Последвай ни и във фейсбук

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

Мианма отново е на важен кръстопът

0 (0) В Мианма започна гласуването в парламентарните избори, на които се очаква голяма победа на управляващата Национална лига за демокрация на премиера и бивш дисидент Аун Сан Су Чи, предаде АП. Над 90 партии са борят за места в двете парламентарни камари на страната с над 37 милиона души […]
d0bcd0b8d0b0d0bdd0bcd0b0 d0bed182d0bdd0bed0b2d0be d0b5 d0bdd0b0 d0b2d0b0d0b6d0b5d0bd d0bad180d18ad181d182d0bed0bfd18ad182