Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!
0
(0)

d0b2d18ad0b7d185d0bed0b4d18ad182 d0bdd0b0 d187d0b5d0bbd181d0b8 d0bfd180d0bed0b4d18ad0bbd0b6d0b0d0b2d0b0 d0b0 d188d0b5d184d0b8d0bbd0b4

Челси постигна победа след обрат с 4:1 срещу Шефилд Юнайтед в мач от 8-ия кръг на Висшата лига, която се игра на "Стамфорд Бридж".

След успеха си "сините" от Лондон са трети в класирането с актив от 15 точки и са само на точка от първия Саутхямптън и втория Ливърпул.

Това е и четвърти пореден успех за тима на Франк Лампард във всички турнири, като постепенно напрежението върху тима заради колебливите резултати преди това поспадна и играчите си върнаха настроението.

Гостите шокираха столичани в 9-ата минута с попадение на МакГолдрик, който засече с пета от близка дистанция по изключително техничен начин топката след много точно подаване на Берге.

Домакините обаче бързо се "събудиха" и в 23-ата минута с удар около точката на дузпата Ейбрахам успя да възстанови равенството.

В 34-ата минута Чилуел засече на далечната греда прекрасно центриране на Зиеш и направи обрата в мача пълен – 2:1.

До почивката нямаше повече голове, а второто полувреме бе по-добро за домакините.

В 77-ата минута интригата бе тотално убита с попадение на капитана Тиаго Силва, който се възползва от много хубаво центриране на Зиеш и с глава прати топката в мрежата – 3:1.

Всичко в този мач приключи в 80-ата минута след силен удар на Вернер в наказателното поле, който оформи крайния резултат – 4:1 за Челси.

Източник fakti.bg / Уведомете за фалшива новина

Как ще оцените статията?

Кликнете на звездичката, за да оцените

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

Последвай ни и във фейсбук

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

Невероятна! Мария Оряшкова завоюва шестата си световна титла

0 (0) Мария Оряшкова спечели рекордната в кариерата си шеста световна титла по самбо. Българката триуфмира в категория до 80 килограма на шампионата на планетата в Нови Сад (Сърбия). На финала Оряшкова победи Светлана Тимашенко от Беларус, предаде БНР. 32-годишната българка поведе с 1:0 в началото на срещата и със […]
d0bdd0b5d0b2d0b5d180d0bed18fd182d0bdd0b0 d0bcd0b0d180d0b8d18f d0bed180d18fd188d0bad0bed0b2d0b0 d0b7d0b0d0b2d0bed18ed0b2d0b0 d188d0b5