Лудогорец безпроблемно победи Ботев (Враца)

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!
0
(0)

d0bbd183d0b4d0bed0b3d0bed180d0b5d186 d0b1d0b5d0b7d0bfd180d0bed0b1d0bbd0b5d0bcd0bdd0be d0bfd0bed0b1d0b5d0b4d0b8 d0b1d0bed182d0b5d0b2

Шампионът Лудогорец победи с 3:1 Ботев (Враца) в мач от деветия кръг на българското първенство. Всички попадения в срещата паднаха преди почивката. Любопитен факт сред титулярните състави бе, че домакините излязоха само с чужденци в стартовите 11. Сред резервите пък имаше само двама българи – Георги Терзиев и Доминик Янков.

"Орлите" стигнаха до заслужения успех още през първата част, когато създадоха още куп редица положения, които обаче не бяха оползотворени. Домакините стартираха силно, но врачани успяха бързо да се върнат в мача. До края на полувремето обаче момчетата на Станислав Генчев диктуваха темпото и успяха да стигнат до нови две попадения, които решиха и двубоя.

През втората част Лудогорец спести сили и не допусна изненада. Единствената лоша новина за тима бе новата контузия на нападателя Ихинио Марин, който се наложи да напусне принудително игра десетина минути преди края на срещата. В четвъртък Лудогорец ще се изправи срещу Цървена звезда в първия си мач от груповата фаза в Лига Европа.