Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!
0
(0)

d0bfd181d0b6 d0b8d0b7d0bbd18ad0b3d0b0 d180d0b1 d0bbd0b0d0b9d0bfd186d0b8d0b3

Отборът на Пари Сен Жермен спечели домакинството си на Ред Бул Лайпциг в четвърти двубой от груповата фаза на Шампионска лига.

Сблъсъкът между двата отбора на "Парк де Пренс" приключи при резултат 1:0. Единственото попадение реализира Неймар, който се разписа от дузпа през първото полувреме.

Парижани играха финал в надпреварата през миналия сезон в Лигата на шампионите, но сега положението пред тима е различно. Преди началото днес момчетата на Томас Тухел бяха на 3-то място с актив от три точки след три изиграни мача и голова разлика 4:4.

За щастие на Томас Тухел, тази вечер активът на тима беше увеличен.

Лайпциг успя да вземе предишния сблъсък между двата тима с 2:1, след като изоставаше с 0:1. Този път късметът не беше на тяхна страна.

В другия двубой от група ''H'', като домакин Манчестър Юнайтед се наложи с 4:1 над Истанбул ББ.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

Барселона без Меси разби Динамо насред Киев

0 (0) Барселона, макар и в силно експериментален състав спечели гостуването си на Динамо (Киев) с 4:0 и се класира за осминафинал в тазгодишното издание на Шампионската лига. Каталунците имаха проблеми през първото полувреме, но през второ наложиха волята си в мача от група ''G'' на турнира. Барселона започна без […]
d0b1d0b0d180d181d0b5d0bbd0bed0bdd0b0 d0b1d0b5d0b7 d0bcd0b5d181d0b8 d180d0b0d0b7d0b1d0b8 d0b4d0b8d0bdd0b0d0bcd0be d0bdd0b0d181d180d0b5