Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!
0
(0)

d0bfd18ad180d0b2d0b0 d0b3d180d0b5d188d0bdd0b0 d181d182d18ad0bfd0bad0b0 d0b7d0b0 d0b0d180d0b6d0b5d0bdd182d0b8d0bdd0b0 d0b8 d0bcd0b5d181

Oборите на Аржентина и Парагвай не излъчиха победител помежду си и завършиха при резултат 1:1 в среща от 3-ия кръг на световните квалификации в Южна Америка. Гостите откриха в 21-ата минута от дузпа, когато точен бе Анхел Ромеро, но Николас Гонзалес изравни в 41-ата минута.

Парагвай започна добре и откри резултата от дузпа в 21-ата минута. Лукас Мартинес спъна нахлуващият на скорост Мигел Алмирон, а съдията посочи бялата точка. Анхел Ромеро изпълни наказателния удар и бе точен – 0:1.

Аржентина успя да изравни четири минути преди края на първата част. Джовани Ло Селсо центрира от корнер и Николас Гонзалес засече с глава за 1:1.

В самия край на полувремето пък Родриго Де Паул отправи убийствен удар, който обаче бе спасен от вратаря на гостите Антони Силва.

В 58-ата минута домакините вкараха втори гол, който обаче не бе зачетен. Лионел Меси завърши успешно добра атака, но след намесата на ВАР се оказа, че в хода на атаката е имало извършено нарушение и голът бе отменен.

В 72-ата минута Меси имаше нов шанс, но изстрелът му от фаул бе спасен.

Гостите също пропуснаха добро положение от фаул в 79-ата минута, когато Франко Армани изби изстрел на Ромеро.

Впреки това равенство Аржентина остава начело в таблицата със 7 точки в актива си. Парагвай пък се намира на 4-ото място във временното класиране с 5 спечелени точки до момента. В следващия си мач „гачосите“ гостуват на Перу, докато Парагвай приема Боливия.

🏆 #Eliminatorias ⚽ @Argentina 🇦🇷 1 (Nicolás González) 🆚 #Paraguay 🇵🇾 1 (Ángel Romero) 👉 ¡Final del partido en La Bombonera! 🔜 @Argentina jugará el próximo martes frente a #Perú 🇵🇪 pic.twitter.com/CCsJkYu0Nz

— Selección Argentina 🇦🇷 (@Argentina) November 13, 2020 Източник fakti.bg / Уведомете за фалшива новина