„Левски“ и „Царско село“ не излъчиха победител

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели!
0
(0)

d0bbd0b5d0b2d181d0bad0b8 d0b8 d186d0b0d180d181d0bad0be d181d0b5d0bbd0be d0bdd0b5 d0b8d0b7d0bbd18ad187d0b8d185

„Левски“ и „Царско село“ завършиха 1:1 на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов“. Гостите поведоха в 63-ата минута чрез Кордейро, а „сините“ изравниха 10 по-късно чрез Боби Цонев.

Във втората минута Мартин Петков центрира в наказателното поле, а намесата на Джони Пласид не бе убедителна, но последва нарушение срещу стража на гостите.

В 13-ата минута стражът на гостите спаси изстрел с левия крак на Драган Михайлович.

В 24-ата минута Стефан Христов получи от Димитър Костадинов, отправи удар и уцели напречната греда.

В 35-ата минута Патрик-Габриел Галчев центрира към Билал Бари, но мароканецът стреля над вратата на Джони Пласид. В ответната атака Димитър Костадинов отправи удар от границата на наказателното поле, но Микулич улови.

В 41-ата минута Андриан Краев стреля от границата на наказателното поле, но в напречната греда.

В 50-ата минута след центриране от корнер Живко Атанасов стреля с глава, но Пласид улови. В 52-ата Начо Монсалве сбърка, което позволи на Стефан Христов да играе с топката, нападателят на гостите опита пас в наказателното поле, който обаче бе блокиран от Живко Атанасов. "Червените" имаха претенции за дузпа, след като топката се удари в ръката на Атанасов, но Ивелин Занев не отсъди наказателен удар. В ответната атака и "сините" поискаха дузпа за нарушение на Попадийн срещу Здравко Димитров, но съдията отново не посочи бялата точка.

В 58-ата минута Христо Попадийн не беше изгонен за грубо нарушение срещу Здравко Димитров. Минута след това близнаците Цоневи се появиха на терена на местата на Андриан Краев и Здравко Димитров.

В 63-ата минута гостите поведоха в резултата с гол на Андерсон Кордейро, който стреля от дъгата на наказателното поле. В 68-ата минута Борислав Цонев даде пас на Драган Михайлович, но Джони Пласид се отличи с добро спасяване с крак.

В 72-ата минута Джони Пласид препъна Мартин Петков и Ивелин Занев посочи бялата точка. Зад топката застана Борислав Цонев, който прати Джони Пласид в обратния ъгъл и изравни резултата.

Две минути след попадението Пласид спаси удар на Мартин Петков.

В 75-ата минута Дилан Мертенс стреля от границата на наказателното поле, а Микулич успя да избие.

В 78-ата хърватският страж на „Левски“ направи поредно хубаво спасяване след изстрел на Стефан Христов отблизо.

До края на мача двата тима се хвърлиха в здрава битка, но до нови попадения не се стигна.